{{ productAwardLocalized.Quote }}

EnviLiv Advanced Pro 0 Disc

25 999 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij
PĘDŹ PRZEZ RÓWNINY I POBIJAJ OSOBISTE REKORDY DZIĘKI MASZYNIE MARZEŃ KAŻDEJ SPRINTERKI. NOWY ENVILIV JEST WYKONANY SPECJALNIE PO TO, ABY ZAPROWADZIĆ CIĘ NA PODIUM.

EnviLiv, zbudowany, by jeździł jeszcze szybciej, ma ramę z kompozytów Advanced, w której sztywność to priorytet numer jeden. Aerodynamiczne rury i agresywna pozycja sprawiają, że maksymalne przeniesienie mocy daje Ci niespotykany wcześniej napęd. Wyjątkowa sztywność boczna widelca i niezrównana siła hamowania aerodynamicznych hamulców tarczowych łączą się, zapewniając stabilność i precyzyjną kontrolę na zakrętach. Zintegrowana aerodynamiczna kierownica i sztyca, bezdętkowe koła systemowe z prześwitem na opony 28c oraz aerodynamiczne rury będą niosły Cię po pofałdowanych wzgórzach, przecinając powietrze. Rama zaprojektowana zgodnie z filozofią 3F zapewnia kobietom niedoścignioną moc podczas jazdy i sprawi, że wysuniesz się na prowadzenie.

Główne korzyści

Najlepszy aerodynamiczny rower szosowy

Przełomowy kształt rur i geometria, dzięki której aerodynamiczną pozycję ciała uzupełniają komfort i moc.

Kontrola przy każdej prędkości

Sztywność boczna widelca i hamulce tarczowe zapewniają taką kontrolę, że możesz spokojnie skoncentrować się na drodze.

Bezkompromisowa sztywność

Wydajność zapewnia ogromną prędkość nieodzowną dla najsilniejszych sprinterek, a przeniesienie mocy współgra z aerodynamiczną konstrukcją.

Za co go uwielbiamy

Ty mówisz „pędź”, on pyta „jak daleko?”. EnviLiv ze swoją śmiałą aerodynamiką jest ostry i zadziorny, idealny do superszybkiej jazdy. Precyzyjne prowadzenie, nienaganna siła hamowania oraz najwyższej klasy sztywność niezbędna do sprintów: ten rower przyda się komuś, kto się lubi przemieszczać, i to szybko.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XXS, XS, S, M, L
  • Kolor
    Chameleon Purple
  • Rama
    Kompozyt węglowy Advanced, Disc
  • Widelec
    Kompozyt węglowy Advanced, kompozytowa rura sterowa OverDrive 2, Disc
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Liv Contact SLR Aero
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL Aero
  • Wspornik siodła
    Giant Vector, kompozytowy
  • Siodło
    Liv Alacra SL
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano Ultegra Di2, 2x11
  • Przerzutka przednia
    Shimano Ultegra Di2
  • Przerzutka tylna
    Shimano Ultegra Di2
  • Hamulce
    Shimano Ultegra hydr.
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Ultegra hydr.
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Ultegra, 11-30
  • Łańcuch
    KMC X11SL-1
  • Mechanizm korbowy
    Shimano Ultegra, 36/52, z pomiarem mocy Giant Power Pro
  • Srodek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    Giant SLR 1 Aero 42/65 Disc
  • Piasty
    Giant SLR 1 Aero 42/65 Disc
  • Szprychy
    Giant SLR 1 Aero 42/65
  • Opony
    CADEX Race 25, 700x25c, zwijane, tubeless
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja), uchwyt licznika (Giant & Garmin), adapter kierownicy aero do wspornika aero, kabel ładowania PowerPro, ładowarka i kabel ładowania Di2
  • Waga orientacyjna
    7,78 kg

Najważniejsze informacje

EnviLiv Advanced Pro Disc with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)50019,752020,5
BKąt podsiodłowy (degrees)74,5°74,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)52420,654021,3
DDługość główki ramy (mm) (inch)12751475,8
EKąt główki ramy (degrees)72,0°72,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)451,8451,8
GTrail (mm) (inch)63,52,5612,4
HBaza kół (mm) (inch)97438,398138,6
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)682,7682,7
KStack (mm) (inch)52520,754621,5
LReach (mm) (inch)37814,938415,1
MPrzekrok (mm) (inch)75729,877530,5
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)3801540015,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)903,51003,9
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia AeroSystem Shaping
OverDrive 2
PowerCore
Tubeless System