Nowy
{{ product.ProductAward.Quote }}

FastRoad Advanced 2

2021

7 299 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij
Powodów, dla których warto jeździć jest wiele: zdrowie, sprawność fizyczna, wolność i zabawa. Ten lekki rower szosowy z płaską kierownicą spełnia wszystkie wymagania. Idealny na ścieżki rowerowe, ulice miast i wszelkiego rodzaju drogi, jest płynny, szybki i super elegancki.

Od jazdy fitness po dojazdy bez wysiłku – FastRoad Advanced jest szybki, efektywny i świetnie się na nim jeździ. Łączy prędkość wyczynowej maszyny szosowej z płynnością i stabilnością roweru miejskiego. Rama wykonana jest z kompozytów Advanced firmy Giant, co zapewnia lekką, precyzyjną jazdę. Innowacyjny wspornik siodła D-Fuse pochłania wyboje i drgania, dzięki czemu płyniesz po drodze, nawet bardziej wyboistej. Na szybkie koła 700c można zakładać większe opony – nawet do 32c – a zintegrowana kierownica ergonomiczna zapewnia wygodę także podczas dłuższych wypraw.

Główne korzyści

Lekki i zwrotny

Rama z kompozytów Advanced z ulepszoną geometrią ma minimalną masę, zapewniając szybką i zwrotną jazdę.

Płynna i komfortowa jazda

Innowacyjny, kompozytowy wspornik siodła D-Fuse pochłania drgania na drodze, a nowa ergonomiczna kierownica chroni dłonie i zapewnia im komfort podczas długiej jazdy.

Łatwy dobór akcesoriów

System mocowania bagażnika i błotników Smart Mount pozwala dostosować rower do jazdy fitness, dojazdów albo dalekich wypraw.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kolor
    Charcoal
  • Rama
    Kompozyt węglowy Advanced, suport PowerCore BB86-PressFit, rura podsiodłowa D-Fuse, mocowanie hamulców tarczowych FlatMount, oś 12x142mm
  • Widelec
    Kompozyt węglowy Advanced, aluminiowa rura sterowa 1 1/2" - 1 1/8" OverDrive, mocowanie hamulca FlatMount, oś 12x100mm
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Connect Flat, aluminiowy
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact, 31.8mm, 8°, aluminiowy
  • Wspornik siodła
    Giant D-Fuse, kompozytowy
  • Siodło
    Giant Approach
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano Tiagra, 2x10
  • Przerzutka przednia
    Shimano Tiagra
  • Przerzutka tylna
    Shimano Tiagra
  • Hamulce
    TEKTRO HD-R210, hydr.
  • Dzwignie hamulca
    TRP
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-HG500, 11x34
  • Łańcuch
    KMC X10, Missing Link
  • Mechanizm korbowy
    Shimano FC-RS400, 34/50
  • Srodek suportu
    Shimano, pressfit
  • Obręcze
    Giant S-R2 Disc, Tubeless, aluminiowy
  • Piasty
    Giant by Formula Road Disc
  • Szprychy
    Stal nierdzewna, 24/24
  • Opony
    Giant Gavia Fondo 2 Tubeless, 700x32C
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    9,50 kg

Najważniejsze informacje

Od jazdy fitness po dojazdy bez wysiłku – FastRoad Advanced jest szybki, efektywny i świetnie się na nim jeździ. Łączy prędkość wyczynowej maszyny szosowej z płynnością i stabilnością roweru miejskiego. Rama wykonana jest z kompozytów Advanced firmy Giant, co zapewnia lekką, precyzyjną jazdę. Innowacyjny wspornik siodła D-Fuse pochłania wyboje i drgania, dzięki czemu płyniesz po drodze, nawet bardziej wyboistej. Na szybkie koła 700c można zakładać większe opony – nawet do 32c – a zintegrowana kierownica ergonomiczna zapewnia wygodę także podczas dłuższych wypraw.

FastRoad Advanced with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • ML
      175 cm5’9”  to 185 cm6’1”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)44517,546018,149019,352020,555021,7
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,0°73,0°72,5°72,5°
CDługość górnej rury (mm) (inch)54521,55602257522,659523,461524,2
DDługość główki ramy (mm) (inch)1305,11556,11807,12007,92258,9
EKąt główki ramy (degrees)71,5°72,0°72,0°72,5°72,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)502502502502502
GTrail (mm) (inch)64,72,561,52,461,52,458,22,358,22,3
HBaza kół (mm) (inch)101439,9102040,2103540,7104541,1106541,9
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)42516,742516,742516,742516,742516,7
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)53721,156322,258623,160723,963124,8
LReach (mm) (inch)38615,238815,339515,640315,941616,4
MPrzekrok (mm) (inch)69727,471928,374129,276730,279531,3
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)58022,858022,862024,462024,462024,4
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)903,51003,91003,91104,31104,3
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71756,91756,91756,9
QRozmiar kół 700C700C700C700C700C

Technologie

Technologia Advanced Composite
Wspornik podsiodłowy D-Fuse
OverDrive
System Giant Tubeless
Kompatybilność z RideSense