Nowy
{{ product.ProductAward.Quote }}

Langma Advanced Pro 1 Disc LTD

2021

16 999 zł - 18 499 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij
TEN LEKKI JAK PIÓRKO ROWER ZAPEWNIA PRĘDKOŚĆ I MOC NIEZBĘDNE NA KAŻDYM PODJEŹDZIE, W KAŻDYM WYŚCIGU, PODCZAS KAŻDEJ JAZDY.

Langma Advanced Pro Disc zaprojektowano do agresywnej wspinaczki, ostrych zjazdów i mocnych przyspieszeń. Niezrównana siła hamowania hamulców tarczowych zapewnia pewność przy wchodzeniu z dużą prędkością w ostre zakręty lub wąskie ścieżki. Wąskie rury ramy składają się na wyjątkowo szybką i lekką maszynę wyścigową, z kolei rura dolna zwiększa grubość, gdy dochodzi do suportu PowerCore, zapewniając sztywność i wytrzymałość przy pedałowaniu. 3F, filozofia projektowa marki Liv, oraz najnowocześniejsze rozwiązania aerodynamiczne o niskiej masie sprawiają, że Langma Advanced Pro Disc zapewnia zwycięską przewagę przy każdym rodzaju wysiłku, od długich wyścigów po pagórkach po kryteria w zawrotnym tempie.

Główne korzyści

Lekkość

Kompaktowa rama z kompozytu Advanced, wąskie rury i sztywność dobrana dla rowerzystek sprawiają, że to potężna broń wspinaczkowa.

Aerodynamika

Połączenie nowatorskiej konstrukcji rur z mostkiem Flux pozwala przecinać powietrze bez kompromisów w kwestii wagi czy sztywności.

Precyzyjne prowadzenie

Ta tajna górska broń radzi sobie z powrotnymi zjazdami albo z technicznymi płaskimi zakrętami dzięki odpowiedniej sztywności bocznej i kontroli, jaką dają hamulce tarczowe.

Za co go uwielbiamy

Langma Advanced Pro Disc to rower wykonany ręcznie dla najtwardszych rowerzystek górskich, ambitnych kolarek, doświadczonych zawodniczek i pasjonatek jazdy na rowerze. Stworzono go do tego, by frunął w górę stromych pochyłości, długich podjazdów i niekończących się serpentyn. Wąskie rury i niska waga zapewniają duże przyspieszenia, więc możesz pokonać podjazdy, pocisnąć na płaskim terenie i gnać na technicznych zjazdach dzięki większej sile hamowania hamulców tarczowych. Możesz śmiało atakować grupę – ten rower to wierny towarzysz zdeterminowanej kolarki.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XXS, XS, S, M, L
  • Kolor
    Hyperreal (LTD)
  • Rama
    Kompozyt węglowy Advanced, Disc
  • Widelec
    Kompozyt węglowy Advanced, kompozytowa rura sterowa 1 1/2" - 1 1/4" OverDrive 2, hamulce tarczowe FlatMount
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Contact SL
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL
  • Wspornik siodła
    Giant Variant, kompozytowy
  • Siodło
    Liv Alacra SL
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano Ultegra, 2x11
  • Przerzutka przednia
    Shimano Ultegra
  • Przerzutka tylna
    Shimano Ultegra
  • Hamulce
    Shimano Ultegra hydr.
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Ultegra hydr.
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Ultegra, 11-30
  • Łańcuch
    KMC X11SL-1
  • Mechanizm korbowy
    Shimano Ultegra, 36/52, z pomiarem mocy Giant Power Pro
  • Srodek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    Giant SLR 1 42 Disc
  • Piasty
    Giant SLR 1 42 Disc
  • Szprychy
    Giant SLR 1 42 Disc
  • Opony
    Giant Gavia Course 1, 700x25c, tubeless
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja), kabel ładowania PowerPro
  • Waga orientacyjna
    7,50 kg

Najważniejsze informacje

Stealth Collection | Langma Advanced Pro 1 Disc with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)41016,144517,548018,9
BKąt podsiodłowy (degrees)75,0°74,5°74,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)5072052420,654021,3
DDługość główki ramy (mm) (inch)1154,51305,11505,9
EKąt główki ramy (degrees)71,0°72,0°72,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)491,9451,8451,8
GTrail (mm) (inch)65,62,663,52,560,32,4
HBaza kół (mm) (inch)97238,397438,398138,6
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)702,8682,7682,7
KStack (mm) (inch)5082052520,754621,5
LReach (mm) (inch)37114,637814,938415,1
MPrzekrok (mm) (inch)67926,770127,672828,7
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)36014,23801540015,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51003,9
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C700C

Technologie

Technologia Advanced Composite
Geometria Compact Road
OverDrive 2
Power Pro
PowerCore
Wariantowa sztyca podsiodłowa
Tubeless System