{{ productAwardLocalized.Quote }}

Langma Advanced Pro Disc 1

19 199 zł

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

COVID-19. Sklepy rowerowe pozostają otwarte. Nie zwalnia nas to jednak z zachowania reżimu sanitarnego i wspólnego dbania o nasze bezpieczeństwo. Bardzo prosimy wszystkich Państwa, którzy odwiedzają sklepy rowerowe w całej Polsce, o przestrzeganie zaleceń i zasad higieny oraz stosowanie się do obowiązujących przepisów, a także komunikatów pracowników sklepów. Razem damy radę!

Udostępnij
Zdobądź każdą górę, wygraj każdy sprint. Langma Advanced Pro Disc wykorzystuje najnowszą ewolucję rur aero, nowe koła systemowe Giant SLR 36 oraz specjalną kierownicę i siodło Liv, aby zapewnić najlepsze dopasowanie i osiągi prosto z pudełka, abyś od razu mogła przejść do zdobywania QOM-ów i medali.

Główne korzyści

Przyspieszaj szybciej

Rama z kompozytu Advanced o udoskonalonym profilu aerodynamicznym rur zapewnia stosunek sztywności do masy i aerodynamikę zwiększające wydajność podczas podjazdów i sprintów.

Pełna kontrola

Płynność, siła hamowania i modulacja zintegrowanych hamulców tarczowych daje pewność potrzebną do szybkiego wchodzenia w zakręty i jazdy w zmiennych warunkach pogodowych. Z dodatkowym prześwitem ramy/widelca pozwalającym na założenie opon o szerokości do 32 mm możesz przygotować swój rower na każde warunki drogowe.

Komfort tam, gdzie się liczy

Całkowicie nowe bezdętkowe koła systemowe Giant SLR 36 i karbonowa sztyca Variant zapewniają niezrównaną elastyczność, dzięki czemu jazda jest lekka i płynna. Siodełko Liv Alacra SL dopasowuje się do kształtu ciała, dzięki czemu możesz spędzić więcej czasu w siodle bez uczucia drętwienia i dyskomfortu.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M,
  • Kolor
    Fanatic Teal
  • Rama
    Kompozyt Advanced, oś przelotowa 12x142mm, disc, opona do 32mm szerokości
  • Widelec
    Kompozyt Advanced, karbonowa rura sterowa OverDrive 2, oś przelotowa 12x100mm, disc
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    "Liv Contact SLR XXS:36cm, XS:36cm, S:38cm, M:40cm, L:42cm"
  • Chwyty
    Liv All Condition
  • Wspornik kierownicy
    "Giant Contact SL XXS:80mm, XS:80mm, S:90mm, M:100mm, L:110mm"
  • Wspornik siodła
    "Giant Variant, karbonowy XXS:357mm, XS:357mm, S:357mm, M:357mm, L:357mm"
  • Siodło
    Liv Alacra SL CS
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    Shimano Ultegra, 2x11
  • Przerzutka przednia
    Shimano Ultegra
  • Przerzutka tylna
    Shimano Ultegra
  • Hamulce
    "Shimano Ultegra hydraulic, tarcze Shimano [P]160mm, [T]140mm"
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Ultegra hydraulic
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Ultegra, 11-s, 11-30
  • Łańcuch
    KMC X11SL-1
  • Mechanizm korbowy
    "Shimano Ultegra, 36/52 z pomiarem mocy Giant PowerPro XXS:165mm, XS:165mm, S:170mm, M:170mm, L:172.5mm"
  • Srodek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    Giant SLR-2 36 Disc WheelSystem
  • Piasty
    Giant SLR-2 36 Disc WheelSystem
  • Szprychy
    Giant SLR-2 36 Disc WheelSystem
  • Opony
    Giant Gavia Course 1, tubeless, 700x25c (28mm), zwijane
  • Dodatki
    Uchwyt licznika, zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, 2 szt. łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Najważniejsze informacje

Langma Advanced Pro Disc with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)42016,545017,748018,9
BKąt podsiodłowy (degrees)75,0°74,5°74,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)5082052420,654021,3
DDługość główki ramy (mm) (inch)1204,71355,31556,1
EKąt główki ramy (degrees)71,0°72,0°72,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)491,9491,9491,9
GTrail (mm) (inch)67,82,661,42,458,22,3
HBaza kół (mm) (inch)97338,3977,238,5984,238,7
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)722,869,52,769,52,7
KStack (mm) (inch)516,520,3531,820,9552,621,7
LReach (mm) (inch)369,614,5376,514,8381,515
MPrzekrok (mm) (inch)70027,673028,776029,9
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)36014,23801540015,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51003,9
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C700C

Technologie

Technologia Advanced Composite
Geometria Compact Road
Wariantowa sztyca podsiodłowa
PowerCore
MegaDrive
Zintegrowany zacisk wspornika podsiodłowego ISC
Tubeless System
Kompatybilność z RideSense
Hookless Rim Design
Power Pro
OverDrive 2