Giant Ochojec już otwarty. Zapraszamy!

wtorek, 26 lipca 2022

Sklepy

W miniony piątek, 22 lipca 2022 roku, certyfikowaliśmy kolejny, 15. już sklep Giant Store w Polsce. Mieszczący się w Katowicach Giant Ochojec to nowoczesny, dwupiętrowy salon rowerowy, dostosowany do standardów marki Premium Plus.

Giant Ochojec to pierwszy dwupiętrowy salon rowerowy sieci Giant Store. Na powierzchni 280 m2 konsumenci znajdą rowery marek Giant i Liv, a także zaawansowane technologicznie komponenty marki CADEX, zachwycające lekkością i sposobem wykonania. Podobnie jak inne sklepy należące do sieci Giant Store, salon jest punktem odbioru rowerów, które można kupić w usłudze Click&Collect za pomocą stron internetowych giant-bicycles.com/pl i liv-cycling.com/pl. Ponadto, konsumenci mogą skorzystać na miejscu z usług profesjonalnego serwisu rowerowego, a także z Bike Performance Studio, gdzie możliwe jest m.in. dopasowanie swojego roweru do indywidualnych potrzeb czy skorzystanie z aplikacji ZWIFT, umożliwiającej wirtualną przejażdzkę kolarską.

"Salon rowerowy o najwyższym możliwym standardzie był od zawsze moim wielkim marzeniem i bardzo się cieszę, że we współpracy z Giant Polska udało mi się je zrealizować. Jasny i bardzo przemyślany model biznesowy pozwolił nam stworzyć miejsce, którego pasjonatom jednośladów brakowało na mapie Katowic. Jestem przekonany, że przeszkolony i doświadczony personel będzie w stanie wyjść na przeciw oczekiwaniom każdego naszego klienta" - mówi Tomasz Szczygielski, właściciel Giant Ochojec.

LOKALIZACJA i PARKING

Salon Giant Ochojec mieści się w Katowicach przy ul. Jankego 100, niemal na granicy Ochojca i Piotrowic. Klienci salonu mają do dyspozycji bezpłatny parking dla samochodów osobowych (parking mieści się za sklepem, wjazd od ulicy Pustej). Osoby niezmotoryzowane mogą dotrzeć do Giant Ochojec liniami autobusowymi 10, 11, 292, 297, 689, 937 i 973.

EKSPOZYCJA

280 m2 powierzchni sprzedażowej podzielono na strefy tak, aby Klient w intuicyjny sposób mógł znaleźć interesujący go asortyment.

Strefa marki Giant zajmuje łącznie 200 m2 i znajduje się na dwóch piętrach salonu. Wyodrębniono w niej sekcje rowerów szosowych, górskich, cross&gravel oraz rowerów elektrycznych, stale zyskujących na popularności, a także strefę rowerów dziecięcych.

Kącik Champions Ride Giant przedstawia aktualne i historyczne sukcesy zawodowych kolarzy jeżdżących na rowerach marki Giant. To miejsce przeznaczone jest dla ekskluzywnego modelu z aktualnej kolekcji, a także dla każego nowego roweru, który akurat ma swoją premierę.

Strefy akcesoriów Giant i Liv zajmują łącznie aż 12 metrów szerokości i są wyeksponowane na eleganckich spacewallach w bardzo staranny i przemyślany sposób.

STREFA LIV

Na szczególne wyróżnienie zasługuje strefa Liv - pierwszej i jedynej kompleksowej marki rowerowej na świecie, dedykowanej wyłącznie kobietom. Przedstawicielki płci pięknej będą mogły znaleźć się w "swoim świecie kolarskim", gdzie elementy wyposażenia podkreślają delikatność, a zarazem stanowczość i niezależność współczesnych kobiet. Jesteśmy przekonani, że aranżacja strefy ułatwi wybór rowerów i akcesoriów, spełniających najwyższe wymagania kobiet. Strefa Liv w salonie Giant Ochojec zajmuje 31 m2.

Założona w 2008 roku przez Prezes Giant Group, Bonnie Tu marka Liv tworzy innowacyjne rowery i osprzęt najwyższej jakości, odpowiednio dopasowany do potrzeb zarówno początkujących rowerzystek, jak i profesjonalnych zawodniczek. Celem Liv jest wspieranie wszystkich kobiet jeżdżących na rowerach.

SERWIS

Klienci Giant Ochojec będą też mogli skorzystać z usług profesjonalnego serwisu rowerowego, świadczonych przez wykwalifikowanych mechaników. Strefa serwisowa wyposażona jest w najnowsze narzędzia umożliwiające świadczenie najwyższej jakości usług serwisowych.

BIKE PERFORMANCE STUDIO

Giant Ochojec posiada, jako jedną z głównych atrakcji dla swoich klientów, w pełni wyposażoną i wydzieloną przestrzeń Bike Performance Studio. Jest to miejsce, w którym można skorzystać z profesjonalnych usług dopasowania roweru do klienta, sfinalizować transakcji zakupu roweru, napić się pysznej kawy i przenieść się do wirtualnego świata kolarskiego, dzięki aplikacji ZWIFT. Bike Performance Studio to nowy, unikalny koncept Giant Polska, który pozwoli każdemu klientowi doświadczyć kolarskiego klimatu i rozszerzyć wizytę o więcej niż oglądanie rowerów i akcesoriów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze sklepu oraz zachęcamy do odwiedzenia naszego najnowszego salonu Giant Store!

GIANT OCHOJEC
ul. Jankego 100
40-616 Katowice
www.giantochojec.pl
tel. 459 414 001

Udostępnij