{{ productAwardLocalized.Quote }}

Propel Advanced SL 0 Disc

49 999 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

Produkty sprzedawane na stronie dostarczane są z magazynu Giant Polska. Czas oczekiwania na dostarczenie do sklepu GIANT STORE to 3-5 dni roboczych. Zapoznaj się z regulaminem sklepu online Giant Polska https://www.giant-bicycles.com/pl/regulamin-sklepu-online.

Udostępnij

Kiedy prędkość jest twoją obsesją, to jest rower dla Ciebie. Trenujesz, przykładasz się do pracy, a ten rower zrobi resztę. Zbudowany tak, aby dać Ci przewagę wtedy, gdy naprawdę liczy się atak - w sprincie. Właśnie wtedy zapewnia oszczędność energii i osiągi pozwalające wygrywać wyścigi.

Model Propel Advanced SL Disc, opracowany i sprawdzony przez najlepszych sprinterów w zawodowym peletonie, zapewnia niezrównaną prędkość dzięki zintegrowanej konstrukcji aerodynamicznej. Opracowano go przy użyciu rozwiązania AeroSystem Shaping firmy Giant, co oznacza, że kształt i kąt każdej rury zoptymalizowano pod względem najmniejszego oporu. Rury mają kształt o przekroju ściętej elipsy, dzięki któremu rama jest wyjątkowo sztywna i superlekka. Całkowicie zintegrowane w ramie hamulce tarczowe w standardzie FlatMount i przelotowe osie zapewniają optymalną sztywność kół i wydajność hamowania. Zawodowe osiągi na szosie i niesamowita przewaga aerodynamiczna powodują, że nowy Propel Advanced SL Disc znacznie wyprzedza resztę peletonu.

Główne korzyści

Zintegrowana aerodynamika

Rozwiązanie AeroSystem Shaping będące efektem analizy obliczeniowej mechaniki płynów CFD (ang. Computational Fluid Dynamics) oraz dynamicznych testów w tunelu aerodynamicznym, zapewnia optymalną aerodynamikę pod każdym kątem natarcia. Opływowe kształty rur o przekroju ściętej elipsy oraz kokpit Contact SLR Aero zapewniają najlepsze osiągi aerodynamiczne.

Pełna kontrola

Hamulce tarczowe zapewniają skuteczną moc i modulację hamowania dla dodatkowej kontroli przy zmiennej pogodzie. Przelotowe osie zwiększają sztywność i poprawiają ogólne prowadzenie, a koła systemowe z obręczą tylną 65 mm oraz obręczą przednią 42 mm zapewniają optymalną aerodynamikę i kontrolę.

Niezrównana wydajność

Rama z kompozytów klasy Advanced SL powstaje z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów i procesów produkcyjnych firmy Giant, zapewniających optymalną sztywność i najniższą masę w tej kategorii.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kolor
    Carbon/Chrome
  • Rama
    Kompozyt węglowy Advanced SL, suport PowerCore BB86-PressFit, zintegrowany wspornik siodła ISP, technologia AeroSystem Shaping, mocowanie hamulców tarczowych FlatMount, wew. prowadzenie pancerzy, mocowanie czujnika RideSense
  • Widelec
    Kompozyt węglowy Advanced SL, kompozytowa rura sterowa 1 1/2" - 1 1/4" OverDrive 2, technologia AeroSystem Shaping, hamulce tarczowe FlatMount
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Contact SLR Aero
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SLR Aero
  • Wspornik siodła
    zintegrowany z ramą (ISP)
  • Siodło
    Giant Fleet SL
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    SRAM RED eTap AXS, 2x12
  • Przerzutka przednia
    SRAM RED eTap AXS
  • Przerzutka tylna
    SRAM RED eTap AXS
  • Hamulce
    SRAM RED eTap AXS, hydr.
  • Dzwignie hamulca
    SRAM RED eTap AXS, hydr.
  • Kaseta / Wolnobieg
    SRAM RED, 12-speed, 10x28
  • Łańcuch
    SRAM RED D1
  • Mechanizm korbowy
    SRAM RED D1 DUB, 35/48 z pomiarem mocy Quarq DZero
  • Srodek suportu
    SRAM DUB, pressfit
  • Obręcze
    CADEX Aero Disc (P:42mm, T:65mm)
  • Piasty
    CADEX Aero Disc, oś 12mm
  • Szprychy
    CADEX Aero Disc
  • Opony
    CADEX Race 25, tubeless, 700x25c, zwijane
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja), uchwyt licznika, jarzmo ISP (50mm), ładowarka SRAM eTap/AXS z kablem
  • Waga orientacyjna
    7,26 kg

Najważniejsze informacje

Opracowany i sprawdzony przy wsparciu najszybszych sprinterów z ekipy CCC Team, Propel Advanced SL Disc zapewnia najwyższą prędkość dzięki zintegrowanej aerodynamice. Został zaprojektowany z wykorzystaniem technologii AeroSystem Shaping, co oznacza, że każdy kształt i kąt rury jest zoptymalizowany pod kątem minimalnego oporu. Rury te mają kształt ściętej elipsy, dzięki czemu rama jest wyjątkowo sztywna i superlekka. Technologia hamulców tarczowych jest zintegrowana z ramą z zaciskami flat mount oraz osiami przelotowymi, co zapewnia optymalną sztywność kół i skuteczność hamowania. Propel Advanced SL Disc zapewnia osiągi na drogach na poziomie zawodowym i najlepszą przewagę aerodynamiczną.

Propel Advanced SL Disc with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
  • L
      183 cm6’0”  to 193 cm6’4”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  MMLL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)74029,177030,379031,1
BKąt podsiodłowy (degrees)73,0°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)55021,757022,458022,8
DDługość główki ramy (mm) (inch)1455,71656,51857,3
EKąt główki ramy (degrees)73,0°73,0°73,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)451,8451,8451,8
GTrail (mm) (inch)572,2572,2572,2
HBaza kół (mm) (inch)97638,499739,3100739,6
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)682,7652,6652,6
KStack (mm) (inch)54521,556222,158122,9
LReach (mm) (inch)38315,139815,740215,8
MPrzekrok (mm) (inch)7873180731,882932,6
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)42016,542016,544017,3
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)1003,91104,31104,3
PDługość ramienia korby (mm) (inch)172,56,8172,56,81756,9
QRozmiar kół 700C700C700C

Technologie

Technologia Advanced SL
Technologia Aerosystem Shaping
System Giant Tubeless
OverDrive 2
Kompatybilność z RideSense