Nowy
{{ product.ProductAward.Quote }}

Reign 29 SX

2021

18 999 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij
Od masywnego alpejskiego terenu po trasy w bike parku - ten 29er wręcz pochłania nierówny teren. Tylne zawieszenie Maestro i mocny widelec o skoku 170 mm pomagają zachować kontrolę niezależnie od tego, co stanie na Twojej drodze.

Od bike parku po weekendowe wyścigi enduro, od codziennych sesji na szlakach po dzikie wyprawy w głuszę – ten zupełnie nowy 29-calowy full jest gotów do działania. Dzięki lekkiej, mocnej i niezawodnej ramie z ALUXX SL Reign 29 SX pozwala pokonywać ostre podjazdy i trudne zjazdy z jeszcze większą pewnością i kontrolą. Ma nową, progresywną geometrię zoptymalizowaną do kół 29 cali. Oznacza to krótszy tylny trójkąt, dłuższą rurę górną i kąty główki/rury podsiodłowej, które zapewniają idealną pozycję, aby pokonywać każdy rodzaj singletracków. Ulepszone zawieszenie Maestro zapewnia płynny, aktywny skok 146 mm z tyłu i jest wyposażone w nowe mocowanie amortyzatora typu trunnion oraz wahacz wykonany w technologii Advanced Forged Composite. Jeśli dodamy do tego szereg rozwiązań do agresywnej jazdy trailowej, m.in. regulowany wspornik siodła z elegancko prowadzonym przewodem, najnowsze koła systemowe Giant z szerokimi piastami w standardzie Boost i fabryczny system bezdętkowy, jest gotów na ostrą jazdę – jeśli Ty jesteś.

Główne korzyści

Nowe rozwiązania w zawieszeniu

Ulepszone zawieszenie tylne Maestro z mocowaniem typu trunnion z dłuższym skokiem i płynniejszą pracą, a nowy górny wahacz wykonany w technologii Advanced Forged Composite zapewnia większą sztywność i wytrzymałość oraz mniejszą masę całkowitą ramy. Mocowanie typu trunnion pozwala na zamontowanie dłuższych regulowanych wsporników siodła umieszczanych głębiej w ramie.

Progresywna geometria enduro

Rama z aluminium ALUXX SL ma ulepszoną geometrię enduro, więc możesz agresywnie pokonywać zjazdy i pewnie wchodzić w zakręty. Kąty 64.56/76.36 stopni rury główki i rury podsiodłowej oraz 42 mm offset widelca dają pewne prowadzenie oraz stabilność i kontrolę przy duży prędkościach.

Pewność i kontrola 29-calowca

Większe 29 calowe koła pokonują wyboisty teren enduro ze stabilnością i równowagą, zapewniając pęd niezbędny do radzenia sobie z technicznymi podjazdami i pewność w trakcie pokonywania szybkich, technicznych zjazdów.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Concrete/Mulberry Dye
  • Rama
    Aluminium ALUXX SL, 146mm Maestro suspension
  • Widelec
    Fox 38 Performance Elite, GRIP2, 170mm,110x15 Kabolt, tapered, 44mm offset, custom tuned for Giant
  • Tylny amortyzator
    Fox DHX2 Performance Elite, 205/60, custom tuned for Giant
  • Kierownica
    Giant Contact SL TR35, 800x35mm, 20mm rise
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL 35
  • Wspornik siodła
    Giant Contact Switch dropper post with remote, 30.9
  • Siodło
    Giant Romero
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    SRAM NX Eagle
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    SRAM NX Eagle
  • Hamulce
    Shimano SLX
  • Dzwignie hamulca
    Shimano SLX
  • Kaseta / Wolnobieg
    SRAM NX Eagle, 11x50
  • Łańcuch
    SRAM NX Eagle
  • Mechanizm korbowy
    TruVativ Descendent 6k Eagle DUB, 32t with MRP alloy guide
  • Srodek suportu
    SRAM DUB, press fit
  • Obręcze
    Giant AM 29, tubeless ready sleeve-joint rim, wew. szerokość 30mm
  • Piasty
    [P] Giant Tracker Performance Boost 15x110[T] Giant Tracker Performance Boost 12x148, sealed bearing
  • Szprychy
    Sapim
  • Opony
    [P] Maxxis Assegai 29x2.5 WT, MaxxTerra, EXO+, TR [T] Maxxis Minion DHR II 29x2.4 WT, MaxxTerra , EXO+, TR tubeless
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    16,80 kg

Najważniejsze informacje

Od bike parku po weekendowe wyścigi enduro, od codziennych sesji na szlakach po dzikie wyprawy w głuszę – ten zupełnie nowy 29-calowy full jest gotów do działania. Dzięki lekkiej, mocnej i niezawodnej ramie z ALUXX SL Reign 29 SX pozwala pokonywać ostre podjazdy i trudne zjazdy z jeszcze większą pewnością i kontrolą. Ma nową, progresywną geometrię zoptymalizowaną do kół 29 cali. Oznacza to krótszy tylny trójkąt, dłuższą rurę górną i kąty główki/rury podsiodłowej, które zapewniają idealną pozycję, aby pokonywać każdy rodzaj singletracków. Ulepszone zawieszenie Maestro zapewnia płynny, aktywny skok 146 mm z tyłu i jest wyposażone w nowe mocowanie amortyzatora typu trunnion oraz wahacz wykonany w technologii Advanced Forged Composite. Jeśli dodamy do tego szereg rozwiązań do agresywnej jazdy trailowej, m.in. regulowany wspornik siodła z elegancko prowadzonym przewodem, najnowsze koła systemowe Giant z szerokimi piastami w standardzie Boost i fabryczny system bezdętkowy, jest gotów na ostrą jazdę – jeśli Ty jesteś.

Reign SX 29 with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)431174311746418,349619,5
BKąt podsiodłowy (degrees)76,4°76,4°76,4°76,4°
CDługość górnej rury (mm) (inch)57422,660123,764025,266626,2
DDługość główki ramy (mm) (inch)1003,91003,91104,31204,7
EKąt główki ramy (degrees)64,6°64,6°64,6°64,6°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
GTrail (mm) (inch)132,75,2132,75,2132,75,2132,75,2
HBaza kół (mm) (inch)119146,9122048126249,7128950,7
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43917,343917,343917,343917,3
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)271,1271,1271,1271,1
KStack (mm) (inch)62224,562224,563124,864025,2
LReach (mm) (inch)42316,745117,848819,251120,1
MPrzekrok (mm) (inch)75729,875929,978130,780431,7
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)80031,580031,580031,580031,5
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6401,6401,6502
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71706,71706,7
QRozmiar kół 29"29"29"29"

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia Advanced Forged Composite
System zawieszenia Maestro
OverDrive
System Giant Tubeless