Nowy
{{ product.ProductAward.Quote }}

Roam E+

2021

9 999 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij
Wybierz trasę, dowolną trasę. Uniwersalne właściwości terenowe i naturalne wspomaganie pedałowania w nowy Roam E+ to gwarancja przygody na gładkich asfaltach, rowerowych ścieżkach i leśnych szlakach.

Zaprojektowany z lekką aluminiową ramą ALUXX i nowym silnikiem SyncDrive Core, Roam E+ to przede wszystkim wszechstronność. Łącząc w sobie najlepsze cechy roweru górskiego i szosowego, zachęca do odkrywania nowych dróg. Jest wyposażony w szersze opony i widelec amortyzowany o skoku 63 mm, dzięki czemu możesz wygodnie jeździć po nierównych drogach i ścieżkach. Spraw, by nierówne drogi były trochę gładsze, a trudne podjazdy nieco łatwiejsze dzięki Roam E+.

Główne korzyści

Uniwersalne właściwości

Silnik SyncDrive Core, lekka i wytrzymała aluminiowa rama ALUXX oraz szersze opony dają możliwość jazdy po każdej drodze i na każdej trasie.

Komfort i kontrola

Widelec o skoku 63 mm i szersze opony poprawiają komfort i kontrolę na nierównych drogach lub ścieżkach.

Większy zasięg

Akumulator EnergyPak 400 pozwala na dalszą jazdę bez utraty mocy.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 400 / SyncDrive Core

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 55 KM 34 miles
  • Dobre: 105 KM 65 miles
  • Idealne: 150 KM 93 miles
Specyfikacja
  • Silnik
    Giant SyncDrive Core, powered by Yamaha
  • Jednostka sterująca
    Giant RideControl One ANT+
  • Panel sterujący
    kompatybilny z wyświetlaczami bezprzewodowymi
  • Akumulator
    Giant EnergyPak 400Wh, Side-release
  • Rozmiary
    S,M, L, XL
  • Kolor
    Black
  • Rama
    ALUXX aluminum, Overdrive 1½ - 1⅛", zintegrowane mocowanie nóżki KS18
  • Widelec
    SR Suntour NEX E25, 63mm
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Sport, 25.4
  • Wspornik kierownicy
    Giant Sport, 15°, 25.4
  • Wspornik siodła
    Giant 30.9mm, mikro regulacja na dwie śruby, kute aluminium
  • Siodło
    Giant Sport Comfort
  • Pedały
    Platformowe
  • Manetki
    Shimano SL-M2000
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano Alivio M3100, 9-Speed
  • Hamulce
    Tektro HD-M275, tarczowe hydrauliczne, 160/180mm
  • Dzwignie hamulca
    Tektro HD-M275
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-HG200, 11-36T, 9-Speed
  • Łańcuch
    KMC e.9 Sport, e-bike optimized
  • Mechanizm korbowy
    Ramiona z kutego aluminium, minimal Q-factor, 42T
  • Srodek suportu
    N/A
  • Obręcze
    Giant GX03V, 700C Aluminium
  • Piasty
    Giant eTracker, [P] 100x9mm QR [T] 135mm QR
  • Szprychy
    Stal nierdzewna
  • Opony
    Giant Crosscut Gravel 2, 700x45c (622x45), Tubeless
  • Dodatki
    Giant EnergyPak 4A Fast
  • Waga orientacyjna
    22,00 kg

Najważniejsze informacje

Nowy Roam E+ łączy w sobie najlepsze cechy roweru górskiego i szosowego i pomaga jeździć po gładkich, wyboistych drogach, ścieżkach rowerowych lub szlakach. Wyposażony w silnik SyncDrive Core i akumulator EnergyPak 400, pozwala jechać dalej bez utraty mocy.

Roam E+ with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      160 cm5’3”  to 170 cm5’7”
  • M
      170 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      180 cm5’11”  to 190 cm6’3”
  • XL
      190 cm6’3”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)43517,148519,153521,158523
BKąt podsiodłowy (degrees)74,0°73,0°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)57022,459023,26102463024,8
DDługość główki ramy (mm) (inch)1305,11405,51556,11706,7
EKąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°69,5°69,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7421,7421,7
GTrail (mm) (inch)91,33,691,33,691,33,691,33,6
HBaza kół (mm) (inch)111243,8112144,1114245116345,8
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)45517,945517,945517,945517,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)602,4602,4602,4602,4
KStack (mm) (inch)6102461924,463324,964825,5
LReach (mm) (inch)39515,640015,741616,443217
MPrzekrok (mm) (inch)74529,377530,580831,884433,2
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)69027,269027,269027,269027,2
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4702,8803,1903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C700C700C

Technologie

Hybrid Cycling Technology (HCT)
Syncdrive Core
System 6-czujnikowej technologii PedalPlus
Technologia Aluxx
RideControl ONE
EnergyPak

Polecamy