Nowy
{{ product.ProductAward.Quote }}

Trinity Advanced Pro 2

2021

15 999 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij
Kiedy gonisz za nowym rekordem, liczy się każda przewaga. Aerodynamika, wydajność, komfort - to wszystko musi się liczyć. Zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom profesjonalnych triathlonistów i zawodników jeżdżących na czas, ten pędzący pocisk ma wszystko.

Trinity Advanced Pro, opracowany z użyciem analizy obliczeniowej mechaniki płynów CFD (ang. Computational Fluid Dynamics) oraz dynamicznych testów w tunelu aerodynamicznym, zapewnia niezawodną przewagę pod względem aerodynamiki. Wykonany z doskonałych kompozytów klasy Advanced, starannie formowany przy użyciu rozwiązania AeroSystem Shaping firmy Giant – przecina powietrze lepiej niż jakikolwiek rower tej klasy. Stworzony do wyścigów z czasem, od dystansów w triatlonach Ironman po etapy czasowe wyścigów szosowych, zapewnia wygodne dopasowanie podczas treningów i wyścigów na długich trasach. Jego wyjątkowy system AeroVault obejmuje zintegrowany zestaw nawadniający z przodu, schowek na rurze górnej i bidon na rurze dolnej – wszystko to poprawia aerodynamikę roweru na szosie.

Główne korzyści

Aerodynamiczna wydajność

Rozszerzona analiza obliczeniowej mechaniki płynów CFD (ang. Computational Fluid Dynamics), dynamiczne testy w tunelu aerodynamicznym oraz specjalna aerodynamiczna konstrukcja w gotowej do wyścigów konfiguracji, zarówno do triatlonów, jak i prób czasowych.

Zintegrowana konstrukcja

Wszystko w systemie AeroVault, od łatwo dostępnego zestawu do nawadniania i schowków po hamulce i kokpit, zaprojektowano, by działało jako system.

Idealne dopasowanie

Precyzyjna geometria ramy i szerszy zakres regulacji pozwalają na dopasowanie do triatlonu lub konfigurację do prób czasowych, która będzie spełniać wyjątkowe wymagania związane z wyścigiem z czasem.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, L
  • Kolor
    Carbon/Rosewood/Unicorn White
  • Rama
    Kompozyt węglowy Advanced, technologia AeroSystem Shaping, suport PowerCore BB86 - PressFit, wew. prowadzenie pancerzy
  • Widelec
    Kompozyt węglowy - Advanced, aluminiowa rura sterowa 1 1/2" -1 1/8" OverDrive, technologia AeroSystem Shaping
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Trinity, kompozyt węglowy, przedłużki typu Ski Bend
  • Wspornik kierownicy
    Giant Trinity, aluminium
  • Wspornik siodła
    Giant Trinity, kompozyt węglowy
  • Siodło
    ISM PS1.0
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano SL-BSR1, 2x11
  • Przerzutka przednia
    Shimano Ultegra FD-R8000
  • Przerzutka tylna
    Shimano Ultegra RD-R8000 SS
  • Hamulce
    Giant SpeedControl SL
  • Dzwignie hamulca
    Giant Trinity
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Ultegra R8000, 11-30T, 11s.
  • Łańcuch
    KMC X11SL-1
  • Mechanizm korbowy
    Shimano Ultegra, 36/52, z pomiarem mocy Giant Power Pro
  • Srodek suportu
    Shimano SM-BB72-41B, pressfit
  • Obręcze
    Giant P-A2
  • Piasty
    Giant P-A2
  • Szprychy
    Giant P-A2
  • Opony
    Giant Gavia AC 1, tubeless, 700x25C, 60 TPI, zwijane
  • Dodatki
    Zintegrowany bidon, zintegrowany pojemnik na odżywki, zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja), kabel ładowania PowerPro
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Najważniejsze informacje

Zaprojektowany przy użyciu obliczeniowej mechaniki płynów CFD (ang. Computational Fluid Dynamics) i testów w tunelu aerodynamicznym, Trinity Advanced Pro zapewnia sprawdzoną przewagę w trakcie zawodów. Wykonany ręcznie z najwyższej jakości kompozytu klasy Advanced i skrupulatnie uformowany z technologią AeroSystem Shaping, to wybór profesjonalnych triathlonistów, w tym mistrza świata Ironman 70.3 Gustava Idena. Od dystansów triathlonowych podczas Ironmana, po etapy wyścigów szosowych na czas, zapewnia wygodne dopasowanie do długodystansowej jazdy. A jego unikalny system AeroVault obejmuje zintegrowany system do nawadniania, schowek na górnej rurze i bidon na dolnej rurze, które poprawiają aerodynamikę roweru na drodze.

Trinity Advanced Pro with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      160 cm5’3”  to 172 cm5’8”
  • S
      166 cm5’5”  to 178 cm5’10”
  • M
      172 cm5’8”  to 184 cm6’0”
  • L
      179 cm5’10”  to 193 cm6’4”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)46018,149019,351520,354521,5
BKąt podsiodłowy (degrees)77,0°77,0°77,0°77,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)5092052820,854121,355421,8
DDługość główki ramy (mm) (inch)803,11104,31405,51706,7
EKąt główki ramy (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)401,6401,6401,6401,6
GTrail (mm) (inch)612,4612,4612,4612,4
HBaza kół (mm) (inch)96738,198838,9100339,5101840,1
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)652,6652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)4821951020,153921,256822,4
LReach (mm) (inch)39815,741016,141716,442316,7
MPrzekrok (mm) (inch)74229,276730,279031,183632,9
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,740015,740015,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1803,1803,1803,1
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,7172,56,81756,9
QRozmiar kół 700C700C700C700C

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia Aerosystem Shaping
System Giant Tubeless