EPICKIE WYPRAWY W ZASIĘGU RĘKI - ZDOBYWAJ SZCZYTY SWOICH MARZEŃ.

Główne korzyści

Dostępny i niezawodny

Nowe szlaki i doświadczenia są na wyciągnięcie ręki dzięki niezawodnemu akumulatorowi EnergyPak Smart 500 Wh, który oferuje 180 km zasięgu. Silnik SyncDrive Sport, z technologiami firmy Yamaha, zapewnia 70 Nm momentu obrotowego i oferuje sześć ustawień wspomagania, w zakresie od 75 do 350%.

Zintegrowana konstrukcja

Wraz ze zintegrowanym czujnikiem prędkości, akumulator EnergyPak Smart jest wbudowany w rurę dolną i łatwo dostępny.

Płynna jazda

Technologia Smart Assist wygładza nierówności podczas jazdy, a łatwo dostępne i przyjazne w użytkowaniu rozwiązanie RideControl ONE na kierownicy umożliwia wybór funkcji wspomagania pedałowania i sprawdzanie poziomu naładowania akumulatorów.

Zasięg

Jak daleko mogę zajechać na jednym ładowaniu akumulatora?

Zasięg dla jednego naładowania akumulatora, może znacznie się różnić w zależności od: warunków zewnętrznych (takich jak temperatura otoczenia i wiatr), rodzaju drogi (np. nachylenie i stan nawierzchni), stanu roweru (np. ciśnienie w ogumieniu i częstotliwość serwisowania), masy (rowerzysty, roweru i bagażu), sposobu korzystania z roweru (przyspieszenia i zmiany biegów), stanu baterii itd. Giant zaleca zmiany biegów odpowiednie do prędkości, aby uzyskać lepszy zasięg. Do niskich prędkości i do ruszania najlepsze są niskie biegi. Im wyższa prędkość, tym wyższy bieg można wybrać. Aby zapewnić płynne wspomaganie i optymalny zasięg, najlepiej zwolnić nacisk na pedały podczas zmiany biegów.

Poniższy pasek przedstawia przybliżony zasięg. Warunki są klasyfikowane jako ekstremalne, dobre i idealne. Ekstremalne warunki zwykle występują podczas jazdy z dużym obciążeniem, silnym przednim wiatrem lub podczas stromych podjazdów.

EnergyPak 500 / SyncDrive Sport

  • Zasięg
  • Ekstremalne: 52 KM 32 miles
  • Dobre: 105 KM 65 miles
  • Idealne: 175 KM 108 miles

Za co go uwielbiamy

Niezależnie od tego, czy chcesz jeździć szybciej, dalej czy też zupełnie spokojnie, Vall E+ zabierze Cię poza Twoje granice. Dostosuj tryb jazdy za pomocą RideControl ONE zamontowanego na kierownicy, który łączy się z aplikacją, aby wyświetlić informacje dotyczące jazdy, takie jak poziom baterii i poziom wsparcia. Vall E+ jest wyposażony w silnik SyncDrive Sport, który oferuje sześć trybów wspomagania. Rowery w rozmiarach XS i S są wyposażone w 27,5-calowe koła, a w rozmiarach M i L - w 29-calowe. Dzięki połączeniu zintegrowanego akumulatora i odpowiedniej konstrukcji silnika, filozofia projektowania Liv 3F zapewnia efektywną i komfortową jazdę. Widelec z zawieszeniem 120 mm i płynna integracja mocy pozwalają na szybsze dotarcie do celu i pokonywanie bardziej stromych tras, dzięki czemu możesz cieszyć się widokami i zjazdami.

Specyfikacja
  • Silnik
    Giant SyncDrive Sport, powered by Yamaha
  • Jednostka sterująca
    Giant RideControl One ANT+
  • Panel sterujący
    kompatybilny z wyświetlaczami bezprzewodowymi
  • Akumulator
    Giant EnergyPak Smart 500Wh kompatybliny z Giant EnergyPak Plus Range Extender
  • Rozmiary
    XS-S: 27.5 / M-L: 29
  • Kolor
    Echeveria
  • Rama
    Aluminium ALUXX SL, Overdrive 1½ - 1⅛", 141mm Boost QR, zintegrowane mocowanie nóżki KS18
  • Widelec
    SR Suntour XCR 32 Boost Coil LOR 120mm, Tapered 1½ - 1⅛", blokada
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    Giant Connect TR Riser 31.8x690~750mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact
  • Wspornik siodła
    Giant 30.9mm, mikro regulacja na dwie śruby, kute aluminium
  • Siodło
    Liv Sport
  • Pedały
    N/A
  • Manetki
    Shimano Deore
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano Deore, 10-Speed, Shadow+
  • Hamulce
    Shimano BR-MT200, tarczowe hydrauliczne, 180mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano BL-MT200
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano CS-M4100-10 11-46T 10-Speed
  • Łańcuch
    KMC e.10 Sport, e-bike optimized
  • Mechanizm korbowy
    Ramiona z kutego aluminium, minimal Q-factor, 36T stalowa
  • Srodek suportu
    N/A
  • Obręcze
    Giant XCT 29/27.5 Tubeless 25mm e-bike optimized
  • Piasty
    Giant eTracker Sport, [P] oś przelotowa 15mm [T] 141mm QR, e-bike optimized
  • Szprychy
    Stal nierdzewna
  • Opony
    Maxxis Rekon 29x2.4", zwijane, EXO, Tubeless Maxxis Rekon 27.5x2.4", zwijane, EXO, Tubeless (XS-S: 27.5, M-L: 29)
  • Dodatki
    Giant EnergyPak 6A Smart
  • Waga orientacyjna
    24,04 kg

Najważniejsze informacje

Vall E+ with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 175 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)36514,440515,944517,5
BKąt podsiodłowy (degrees)74,0°73,5°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)5602256522,259523,4
DDługość główki ramy (mm) (inch)1104,31154,51054,1
EKąt główki ramy (degrees)68,0°68,0°68,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)421,7421,7461,8
GTrail (mm) (inch)103,84,1103,84,199,53,9
HBaza kół (mm) (inch)113044,5113044,5116145,7
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)47518,747518,747518,7
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)502502451,8
KStack (mm) (inch)62124,462624,662524,6
LReach (mm) (inch)382153801540415,9
MPrzekrok (mm) (inch)68026,87102875029,5
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)69027,269027,275029,5
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6502502
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51656,51706,7
QRozmiar kół 27.5+27.5+29"

Technologie

Technologia Aluxx SL
HYBRID CYCLING TECHNOLOGY (HCT)
SyncDrive Sport
RideControl ONE